Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.

Газета "Новини медицини та фармації" 16(336) 2010

Повернутися до номеру

МОЗ України та СГО «Рух за здоров''я» підписали Меморандум про взаєморозуміння

Міністерство охорони здоров'я України та Спілка громадських організацій «Рух за здоров'я» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері охорони здоров'я.

Мета ухвалення даного документу полягає у створенні загальних засад для співробітництва у реалізації проектів реформування та розвитку галузі охорони здоров'я, поліпшенні якості надання медичних послуг, що сприятимуть розвитку галузі охорони здоров'я для зміцнення здоров'я громадян України.

Згідно з Меморандумом, сторони працюватимуть у напрямку реалізації проектів щодо доступності якісних медичних послуг, посилення пропаганди здорового способу життя, підсилення ролі первинної медико-санітарної допомоги та охорони материнського та дитячого здоров'я.
Сторони будуть співпрацювати з національними, місцевими та закордонними неурядовими організаціями, ЗМІ, донорськими організаціями з метою досягнення якомога більш ефективних результатів співпраці в рамках цього Меморандуму.

Крім того, Спілка надаватиме Міністерству консультивно-методичну підтримку у підготовці проектів нормативних документів, проектів концепцій та стратегій щодо реформування та розвитку галузі охорони здоров'я.

Меморандум про взаєморозуміння регулюється законодавством України, набирає сили з моменту його підписання сторонами і діє до 31 грудня 2013 року.

Прес-служба МОЗ УкраїниПовернутися до номеру